Forestillinger

Årets elevforestilling heter «Showtime».

Forestillingene er i Teatersalen i Asker kulturhus lørdag 18. og søndag 19. november kl 1400 og kl 1700.

Det er sceneprøver 9., 10. og 11. november og generalprøver søndag 12. desember.

De yngste barna deltar ikke på generalprøver.

Nærmere informasjon blir sendt ut til hver enkelt elev.

Billetter til forestillingene kan kjøpes på www.askerkulturhus.no,  eller i Asker kulturhus i billettluken ved biblioteket (som bare er åpen i forkant av forestillinger) og billettautomat i vestibylen i kulturhuset. Billettpriser er kr 200 for voksne og kr 100 for barn inkludert billettavgift.

Grupper som deltar i forestillingene lørdag 18. november:

Det er forestillinger kl 1400 og kl 1700. Hvis ikke annet er angitt danser gruppen begge forestillinger.  

Jazzdans 6

Jazzdans 3

Hip hop koreografi

Danselek 1 – gruppe 1 kl 1400 og gruppe 2 kl 1700

Klassisk 7

Klassisk 8

Moderne dans 4

Minibreak kl 1400

Juniorbreak kl 1700

Funkjazz 3

Break videregående

Klassisk 10+11

Klassisk 1 kl 1400

Klassisk 2 kl 1700

Jazzdans 4

Hip hop 1

Samtidsdans

Klassisk 12 tåspiss

Asker dansekompani

Moderne dans 1

Klassisk 8 tåspiss

Klassisk 12, Ninas gruppe

Aspirantkompaniet

Grupper som deltar i forestillingene søndag 19. november:

 Det er forestillinger kl 1400 og kl 1700. Hvis ikke annet er angitt danser gruppen begge forestillinger.  

Jazzdans 6

Jazzdans 2

Klassisk ungdom/voksne

Danselek 2 kl 1400

Danselek 3 kl 1700

Klassisk 5+6

Hip hop 3

Funkjazz 2

Cool-kids kl 1400

Jazzdans 1 kl 1700

Moderne dans 3

Break øvet + nye

Klassisk 12, Toinis gruppe

Klassisk 3

Klassisk 3+4

Jazzdans 5

Hip hop 2

Moderne dans 2

Funkjazz 1

Asker dansekompani

Musikaldans 1

Klassisk 10 tåspiss

Klassisk 12 Ninas gruppe

Musikaldans 2

Musikaldans 3

Asker Aspirantkompani

 

Sceneprøver torsdag 9. november

Kl 1600-1700

Klassisk ballett 8

Klassisk ballett 8, tåspiss

Klassisk ballett 3

Klassisk ballett 3+4

Kl 1700-1815

Danselek 3

Klassisk ballett 10

Klassisk ballett 10/11

Klassisk ballett 10, tåspiss, 2 grupper

Kl 1830-1915

Klassisk ballett, ungdom/voksne

Klassisk ballett 12, Toinis gruppe

Kl 1915-2100

Moderne dans 3

Jazzdans 4

Moderne dans 4

Jazzdans 5

Musikaldans 2

Musikaldans 3

Sceneprøver fredag 10. november

Kl 1600-1630

Juniorbreak

Minibreak

Kl 1630-1730

Breakdance, nye

Breakdance, øvet

Breakdance, videregående

Kl 1730-1815

Hip hop, koreografi

Samtidsdans

Kl 1830-2015

Jazzdans 6

Asker aspirantkompani

Asker dansekompani

Kl 2015-2045

Eline

Sceneprøver lørdag 11. november

Kl 1000-1045

Danselek 1

Danselek 2

Kl 1100-1230

Moderne dans 2

Klassisk ballett 1

Klassisk ballett 2

Klassisk ballett 7

Klassisk ballett 5+6

Kl 1230-1400

Cool-kids

Hip hop 1

Hip hop 2

Hip hop 3

Kl 1415-1545

Jazzdans 1

Funkjazz 1

Funkjazz 2

Funkjazz 3

Kl 1600-1730

Jazzdans 2

Jazzdans 3

Musikaldans 1

Moderne dans 1

Kl 1730-1830

Klassisk ballett 12, Ninas gruppe

Klassisk ballett 12, tåspiss

 Søndag 12. november- generalprøver i Teatersalen:

Det er to gjennomganger denne dagen. Først lørdagens program kl 1200-1430, deretter søndagens program kl 1600-1830. Det er ikke anledning for familie og venner å sitte i salen under generalprøvene. De yngste barna deltar ikke på generalprøvene. Se oversikt under: 

Følgende grupper møter kl 1200:

Jazzdans 6

Jazzdans 3

Hip hop koreografi

Klassisk 7

Klassisk 8

Moderne dans 4

Funkjazz 3

Break videregående

Klassisk 10+11

Jazzdans 4

Hip hop 1

Samtidsdans

Klassisk 12 tåspiss

Asker dansekompani

Moderne dans 1

Klassisk 8 tåspiss

Klassisk 12, Ninas gruppe

Aspirantkompaniet

Disse gruppene deltar ikke på generalprøven: Danselek 1, Minibreak, Juniorbreak, Klassisk 1 kl 1400, Klassisk 2 kl 1700

Følgende grupper møter kl 1600:

Jazzdans 6

Jazzdans 2

Klassisk ungdom/voksne

Klassisk 5+6

Hip hop 3

Funkjazz 2

Moderne dans 3

Break øvet + nye

Klassisk 12, Toinis gruppe

Klassisk 3

Klassisk 3+4

Jazzdans 5

Hip hop 2

Moderne dans 2

Funkjazz 1

Asker dansekompani

Musikaldans 1

Klassisk 10 tåspiss

Klassisk 12 Ninas gruppe

Musikaldans 2

Musikaldans 3

Asker Aspirantkompani

Disse gruppene deltar ikke på generalprøven: Danselek 2, Danselek 3, Cool-kids, Jazzdans 1