Forestillinger

Årets elevforestilling heter «En smak av..»

Forestillingene er i Teatersalen i Asker kulturhus

lørdag 30. november kl 1400 og kl 1700 og

søndag 1. desember kl 1400 og kl 1700.

Det er sceneprøver 14., 15. og 16. november og generalprøver søndag 17. november.

De yngste barna deltar ikke på generalprøver.

Detaljert informasjon blir sendt ut til hver enkelt elev.

Billetter til forestillingene kan kjøpes på www.askerkulturhus.no, eller i Asker kulturhus i biblioteket.

Billettpriser er kr 220 for voksne, kr 165 for studenter og kr 100 for barn inkludert billettavgift på kr 35.

__________________________________________________________________

Oversikt over når gruppene deltar på forestillinger:

Danselek 1, tirsdagsgruppen – lørdag kl 1400

Danselek 4-5 år, lørdagsgruppe – lørdag kl 1700

Klassisk ballett 1+2 – lørdag kl 14

Juniorbreak – lørdag kl 1700

Jazzdans 9-12 år – lørdag kl 14 og kl 17

Danselek 3 (torsdagsgruppen + lørdagsgruppen) – søndag kl 1400

Danselek 2 – søndag kl 1700

Cool-kids – søndag kl 1400

Minibreak – søndag kl 1700

Jazzdans 7-8 år – gruppe 1 – søndag kl 1400

Jazzdans 7-8 år – gruppe 2 – søndag kl 1700

Klassisk 4 – tirsdagsgruppen – lørdag kl 14 og kl 17

Klassisk 4 – onsdagsgruppen – søndag kl 14 og kl 17

Klassisk 5 – alle forestillinger

Klassisk 6 – alle forestillinger

Klassisk 6/7 – alle forestillinger

Klassisk 9 – alle forestillinger

Klassisk 10 – alle forestillinger

Klassisk 11/12 – alle forestillinger

Klassisk 12 – alle forestillinger

Moderne dans fra 12 år – alle forestillinger

Moderne dans litt øvet – onsdagsgruppen – lørdag kl 14 og kl 17

Moderne dans litt øvet – torsdagsgruppen – søndag kl 14 og kl 17

Moderne dans øvet – alle forestillinger

Moderne dans avansert – alle forestillinger

Samtidsdans – alle forestillinger

Jazzdans 11-13 år – søndag kl 14 og kl 17

Jazzdans fra 13 år – lørdag kl 14 og kl 17

Jazzdans litt øvet – alle forestillinger

Jazzdans øvet – alle forestillinger

Jazzdans avansert – alle forestillinger

Break øvet/avansert – alle forestillinger

Break fra 11 år – lørdag kl 14 og kl 17

Break litt øvet – søndag kl 14 og kl 17

Hip hop 10-15 år – søndag kl 14 og kl 17

hip hop koreografi – lørdag kl 14 og kl 17

Hip hop litt øvet – alle forestillinger

Hip hop øvet – alle forestillinger

Divaklasse – alle forestillinger

Asker aspirantkompani – alle forestillinger

Asker dansekompani – alle forestillinger

Musikaldans 11-13 år – alle forestillinger

Musikaldans fra 14 år – alle forestillinger

Musikaldans avansert – alle forestillinger

____________________________________________________________

Sceneprøver torsdag 14. november 

Kl 1630-1930 – Klassisk ballett:

Klassisk 4, Klassisk 5, Klassisk 6, Klassisk 6/7, Klassisk 9, Klassisk 10, Klassisk 11/12,Klassisk 12

 Kl 1930-2100

Asker aspirantkompani, Asker dansekompani

 

Sceneprøver fredag 15. november

Kl 1630-1845 – Breakdance og Hip hop

Break øvet/avansert, Break fra 11 år, Break litt øvet, Hip hop 10-15 år, Hip hop litt øvet,Hip hop koreografi,Hip hop øvet, Divaklasse

 

Kl 1900-2100 – Musikaldans

Musikaldans 11-13 år, Musikaldans fra 14 år, Musikaldans avansert

 ___________________________________________________

Sceneprøver lørdag 16. november

Kl 1000-1100 – (Barn som danser forestilling lørdag kl 1400)

Danselek 1, tirsdagsgruppen 

Klassisk ballett 1+2  

Jazzdans 9-12 år

 

Kl 1100-1145 (Barn som danser forestilling lørdag kl 1700)

Danselek 4-5 år, lørdagsgruppen  

Juniorbreak  

Jazzdans 9-12 år

 

Kl 1200-1245 (barn som danser forestilling søndag kl 1400)

Danselek 3  

Cool-kids  

Jazzdans 7-8 år – gruppe 1 

 

Kl 1300-1345 (barn som danser forestilling søndag kl 1700)

Danselek 2  

Minibreak  

Jazzdans 7-8 år – gruppe 2  

 

Kl 1400-1600 – Jazzdans

Jazzdans 11-13 år, Jazzdans fra 13 år, Jazzdans litt øvet, Jazzdans øvet, Jazzdans avansert

 

Kl 1600-1800 – Moderne dans

Moderne dans fra 12 år, Moderne dans litt øvet, onsdagsgruppen, Moderne dans litt øvet, torsdagsgruppen, Moderne dans øvet,      Moderne dans avansert, Samtidsdans

 _________________________________________________________________

Generalprøve søndag 17. november kl 1100-1330 – Lørdagens program

Følgende grupper deltar på generalprøven:

Jazzdans 9-12 år

Klassisk 4 – tirsdagsgruppen

Klassisk 5

Klassisk 6

Klassisk 6/7

Klassisk 9

Klassisk 10

Klassisk 11/12

Klassisk 12

Moderne dans fra 12 år

Moderne dans litt øvet – onsdagsgruppen

Moderne dans øvet

Moderne dans avansert

Samtidsdans

Jazzdans fra 13 år

Jazzdans litt øvet

Jazzdans øvet

Jazzdans avansert

Break øvet/avansert

Break fra 11 år

Hip hop koreografi

Hip hop litt øvet

Hip hop øvet

Divaklasse

Asker aspirantkompani

Asker dansekompani

Musikaldans 11-13 år

Musikaldans fra 14 år

Musikaldans avansert

Følgende grupper deltar ikke på denne generalprøven:

Danselek 1, tirsdagsgruppen

Danselek 4-5 år, lørdagsgruppen

Klassisk ballett 1+2

__________________________________________________________________

Generalprøve søndag 17. november kl 1430-1700 – Søndagens program

Følgende grupper deltar på generalprøven:

Klassisk 4 – onsdagsgruppen

Klassisk 5

Klassisk 6

Klassisk 6/7

Klassisk 9

Klassisk 10

Klassisk 11/12

Klassisk 12

Moderne dans fra 12 år

Moderne dans litt øvet – torsdagsgruppen

Moderne dans øvet

Moderne dans avansert

Samtidsdans

Jazzdans 11-13 år

Jazzdans litt øvet

Jazzdans øvet

Jazzdans avansert

Break øvet/avansert

Break litt øvet

Hip hop 10-15 år

Hip hop litt øvet

Hip hop øvet

Divaklasse

Asker aspirantkompani

Asker dansekompani

Musikaldans 11-13 år

Musikaldans fra 14 år

Musikaldans avansert

Følgende grupper deltar ikke på denne generalprøven:

Danselek 3 (torsdagsgruppen + lørdagsgruppen)

Danselek 2

Cool-kids

Minibreak

Jazzdans 7-8 år